Імпресіонізм у живописі

Імпресіоніст-художник відображає свій мистецький напис не цілком, а лише ескіз. Саме тому мистецтво імпресіонізму відображається в образі читача не відразу, воно складується по пазлам у свідомості.
Ліричним імпресіоністам не притаманна епічність.
До художників-імпресіоністів прислухалися порадам, відомі письменники та талановиті митці. Їм допомагали у створенні, та підкресленні особливих деталей у творчих роботах. Імпресіоністи допомагали надати картині тону, відкидаючи при цьому реалістичність. Наприклад відомі слова А. Чехова, яких давав поради братові у створенні легендарної картини. Саме така література, вважали імпресіоністи, допомагала читачу активно сприймати образ, який сам собі домальовує.
Імпресіоністи-живописці теж у свою чергу виділяли мистецтво імпресіонізму у своїх неоднорідних стилях написання картин. Використовуючи мазки, яскраві та не чіткі забарвлення, розмазані контури; таким чином художники-імпресіоністи підкреслювали ефемерність відчуттів від картини. Так Л. Толстой порівнював манеру написання Чехова.
Доволі часто можна спостерігати тісний зв’язок з іншими мистецтвами та творами. Деякі з них дуже схожі та пов’язані, які можливо спутати. Це помітно у творах такого видатного діяча та письменника Михайла Коцюбинського. Він вважав, що його цікавить думка світу за допомогою “кольорового лексикону”. Коцюбинський писав, що “слову” завжди допоможуть “фарби”. Михайло К. створював дуже різноманітні, розвиваючі образи, використовуючи тісне зважання між імпресіоністичним мистецтвом. Яке створювало такий самий ефект вражень дійсності.

Імпресіоністичний образ, використовували митці різного напрямку: реалісти, неоромантики, натуралісти. Найпоширенішими ознаками імпресіонізму набула література символізму.
Джерело 1
Джерело 2
Джерело 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий